اسپری بیوتی واتر چای سبز میکوا

اسپری بیوتی واتر چای سبز میکوا

صاحبان پوست مختلط تا چرب این را خوب درک می‌کنند که وقتی ذرات ریز چربی پوست‌شان، از زیر لایه‌های پرایمر و کرم پودر روی صورت ظاهر می‌شود، با هیچ پدی قابل پاک‌کردن و از‌بین‌بردن نیست. از طرفی این چربی‌ها همراه با پد روی پوست جا‌به‌جا می‌شوند و زمینه را برای بروز آکنه و جوش در تمام نقاط پوست فراهم می‌کنند.

اما ما یک پدیده جذاب و کاربردی برای آنها داریم و آن اسپری بیوتی واتر با عصاره درخت چای است که در کمترین زمان ذرات چربی را در خود حل می‌کند و اجازه انتشار آن را در دیگر نقاط پوست را نمی‌دهد.

اسپری بیوتی واتر چای سبز میکوآ یک محصول متعادل‌کننده و آبرسان برای پوست است. این ماده به واسطه آب برگ‌های چای سبز و خواص مغزی و آنتی‌اکسیدانی قوی باعث آب‌رسانی موثر، نشاط و کوچک‌شدن منافذ پوست و پیشگیری از بروز آکنه در اثر مصرف مداوم می‌‌شود. به ویژه جوش‌های بعد از اصلاح صورت در خانم‌ها و آقایان با این محصول به عنوان مکمل کمتر می‌شود.

در واقع چای سبز به‌دلیل برخورداری از خواص ضدپیری و آنتی‌اکسیدانیِ قوی قادر است تا بروز علائم پیری مانند افتادگی پوست، آسیب‌های ناشی از نور خورشید، لک‌های پیری و چین‌و‌چروک را به تأخیر بیندازد.

این اسپری احیاکننده پوست را می‌توانید در هر ساعتی از روز که نیاز به انرژی دارید و خستگی به شما فشار آورده، استفاده کنید و روی صورت اسپری کنید.

این روزها که آلودگی هوا جایی برای تنفس پوست‌مان نگذاشته است، استفاده از اسپری بیوتی واتر چای سبز می‌تواند روزانه چندین بار پوست را آبرسانی کند و روند تنفس آن را راحت‌تر کند. همین باعث می‌شود که پوست نشاط و شادابی داشته باشد.