اسپری تقویت مو بانوان ژوتن

اسپری تقویت مو بانوان ژوتن

استحکام ریشه مو 

حفظ جوانی و شادابی پیاز مو

جلوگیری از ریزش و نازک شدن مو

تحریک کننده رشد مو

استحکام بخش ریشه مو، مغذی پیاز مو

ساخت ایران

تقویت کننده مو بانوان ژوتن به خاطر داشتن ترکیبات گیاهی و طبیعی موجب تقویت و استحکام پیاز مو شده و مانع ریزش آن می شود. این تقویت کننده باعث تحریک رشد شده و به رشد موها سرعت می‌بخشد. تقویت کننده مو بانوان ژوتن با علم به اینکه خانم‌ها نسبت به آقایان مزاج سردتری دارند و الگوی ریزش موی آن ها هم متفاوت است، از طب سنتی استفاده کرده اند تا تاثیر ویژه ای روی تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو بگذارند.

بهترین زمان مصرف، هنگامی می‌باشد که پوست سر تمیز باشد تا منافذ پوست کاملا باز بوده و دارو بهتر جذب شود و یا شب هنگام و قبل از خواب باشد تا محصول مدت زمان بیشتری بر روی پوست بماند تا جذب بصورت کامل انجام گیرد. 
در زندگی های امروزی به خاطر ایستادن های طولانی و فعالیت های ایستاده زیاد جریان خون در کف سر کم شده و موجب ریزش مو ها بخصوص در میان بانوان می شود. اغلب این ریزش ها به جز با درمان های تخصصی، با محصولات مراقبتی قابل کنترل و درمان هستند.

محصولات تقویت موی بانوان ژوتن با تقویت پیاز مو و افزایش گردش خون در کف سر و اکسیژن رسانی موجب تقویت استحکام مو شده و با افزایش فاز رشد در بلند تر شدن و تسریع رشد مو موثر خواهد بود و از ریزش مو جلوگیری می کند.

Author: tinkashop