بوت هانگر گازولین دارک گلد

بوت هانگر گازولین دارک گلد

بوت هانگر گازولین دارک گلد – GAAZOLIN Hangar Boots Dark Gold

بوت هانگر گازولین دارک گلد – GAAZOLIN

مدل هانگر – Hangar Boots

ساقدار

بندی

رویه چرم طبیعی گوساله هورس بافت‌دار

چرم ناحیه دهانه با پرداخت جیر

دهانه بوت دارای پد

آستر چرم گاوی نرم و منعطف

کفی راحتی با روکش چرم گاوی

زیره EVA

بسیار سبک و راحت

چهار فصل

مناسب برای استایل روزمره

زنانه/مردانه

ساختار

مدل هانگِر دارای رویه چرم طبیعی با پرداخت هورس بافت دار، آستر تمام چرم منعطف گاوی با کیفیت بالا، زیره EVA نرم با قابلیت دفع ضربات وارده به زیره و جلوگیری از انتقال تنش به زانوها و ستون فقرات؛ هانگر بوت به واسطه استفاده از زیره EVA نسبت به مدل‌های مشابه در بازار بسیار سبک تر است که می‌توان از آن در ساعات طولانی به خوبی بهره برد و در این مدت کمترین میزان خستگی برای پایتان خواهد داشت.

درباره مدل

بوت هانگر – Hangar Boots از سری کارهای گازولین با دوخت موکاسین امریکای شمالی در قسمت جلوی کفش که پیشتر با مدل گاراژ بوت به خوبی معرفی شده بود، این نوع دوخت سال‌هاست در مدل‌های Moc Toe Boots به واسطه برندهای مشهوری چون Red Wing، Wolverine, Lucky Brand, Eastland Lumber, Madewell, Die Hard, Timberland و… در جهان شناخته شده است.

اما در ایران به جز چند مدل قدیمی کمتر مورد توجه تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان واقع شده است، با این حال برند گازولین به خوبی با این ساختار آشناست و سعی دارد انواع ظاهرهای این بوت را با بهترین کیفیت به بازار عرضه کند. اکنون که پلتفرم “ماک تو” به یکی از پایه‌های ثابت برند گازولین تبدیل شده است باید بدانید که این بوت چقدر با اهمیت است و می‌تواند به استایل شما عمق بدهد، در این شرایط باید دودلی را کنار گذاشت و یکی از این بوت‌ها را به جا کفشی خودتان اضافه کنید.