بوت پارتیزان گازولین آلبالویی GAAZOLIN Partisan Boots Cherry Militia

بوت پارتیزان گازولین آلبالویی GAAZOLIN Partisan Boots Cherry Militia

بوت پارتیزان گازولین آلبالویی – GAAZOLIN

مدل پارتیزان – Partisan Boots

ساقدار

بندی

رویه چرم طبیعی گوساله کریزی هورس

آستر چرم گاوی نرم و منعطف

کفی راحتی با روکش چرم گاوی

ارتفاع ساق حدود 18 سانت

ارتفاع لژ حدود 3 سانت

زیره EVA

بسیار سبک و راحت

چهار فصل

مناسب برای استایل روزمره

زنانه/مردانه

نکته برای سایزبندی مردانه: معیار استاندارد اروپا انواع کتانی‌های غیر چرمی‌ست، اگر معمولاً از کفش‌های چرمی ایرانی و یا چرمِ قالب ترک و ایتالیایی استفاده می‌کنید سایز این محصول با چنین کفش‌هایی مطابق است.

ساختار

مدل پارتیزان دارای رویه چرم طبیعی با پرداخت کریزی هورس، آستر تمام چرم منعطف گاوی با کیفیت بالا، زیره EVA نرم با قابلیت دفع ضربات وارده به زیره و جلوگیری از انتقال تنش به زانوها و ستون فقرات؛ به طور کلی مدل پارتیزان جزو بوت های بسیار سبک است که می‌توان از آن در ساعات طولانی به خوبی و ایجاد خستگی برای پاها استفاده کرد.

درباره مدل

بوت پارتیزان – Partisan Boots یک بوت چرمی جدید و پرطرفدار از برند گازولین، مناسب برای استایل روزمره، دانشجویان و جوانان، دارای رنگبندی متنوع و سایزبندی زنانه/مردانه است، ارتفاع این بوت حدود 18 سانت است که این امکان را فراهم می‌دارد تا بدون ناپایداری بوت بند مدل پارتیزان را تا بالا یا از میانه ببنید که برای عمق دادن به استایل انتخابی‌تان حائز اهمیت است.

یکی از نکات مهم بوت پارتیزان وزن کم آن نسبت به مدل‌های مشابه است، به همین دلیل می‌توانید از این بوت در ساعات طولانی و بدون احساس خستگی استفاده کنید؛ به طور کلی بوت پارتیزان، دارای رنگبندی، کیفیت بالا، وزن کم و مناسب خاص پسندان است.