تاپ یقه گرد آستین حلقه جلوگره ای ترانه،به روز شده در 1401/5/15

تاپ یقه گرد آستین حلقه جلوگره ای ترانه،به روز شده در 1401/5/15

تاپ پشت کرپ حریر
ساده جلو کرپ حریر
طرح دار
با تکه تزیینی گره دار در جلو  لباس
یقه گرد
آستین حلقه
قد متوسط

تاپ ترانه، تاپ مجلسی کوتاه است. این تاپ با انواع شلوار زنانه و کفش زنانه، ست مجلسی زیبایی به وجود می‌آورد. تاپ ترانه را با انواع مانتوهای جلوباز نیز می‌توان استفاده کرد. این تاپ به راحتی پوشیده می‌شود و قابلیت ترکیب با همه لباس‌ها را دارد.

تاپ مجلسی امروزه جزء لباس زنانه‌های محبوب به حساب می‌آیند که انواع و شکل‌های مختلفی از آنها تاکنون در بازارهای جهانی پخش شده است. یکی از استفاده اصلی از این لباس‌ها در فصل‌های بهار و تابستان و مناطق گرم سیر می‌باشد. زیرا اصولا به پوششی که از کمر تا گردن را بپوشاند، تاپ می‌گویند.

تاپ‌ها شکل‌های مختلف دیگری هم دارند. تاپ‌های مجلسی هم در این میان، طرفداران خاص خود را دارند. این تاپ‌ها طرح‌های متنوع‌تری دارند و خانم‌های بیشتری تمایل به خرید آن دارند.

تاپ‌‌های مجلسی برای مهمانی‌های دورهمی زنانه، جشن تولد و مهمانی‌های مشابه مناسب هستند. تاپ‌ها هم مانند سایر لباس‌ زنانه دارای یقه‌های متنوعی هستند. تاپ مجلسی یقه گرد، تاپ مجلسی یقه هفتی، تاپ مجلسی چین‌دار، تاپ مجلسی ساده و… تاپ‌های مجلسی به دلیل اهمیتی که دارند، باید شیک‌تر از حالت معمولی باشند، طراحی آنها با توجه به مجلسی که قرار است تاپ در آن پوشیده شود، باد در نظر گرفته شود.

تاپ ترانه یقه‌ی گرد دارد. آستین‌های آن حلقه‌ای است. به تاپ‌های بدون آستین اصطلاحا تاپ حلقه‌ای گفته می‌شود. تاپ آستین حلقه‌ای بالای سینه‌ها را می‌پوشاند. اگر سایز و اندازه تاپ آستین حلقه‌ای را درست انتخاب کنید، تا پایین شکم و کمر خواهد آمد و یک لباس راحتی است. دست هنگام پوشیدن تاپ آستین حلقه‌ای آزاد است و حالت یک‌دستی دارد.