تخفیف استخر موج طلایی تهرانپارس تهران

تخفیف استخر موج طلایی تهرانپارس تهران

لذت آبتنی و شنا در سانس آزاد استخر موج طلایی، محیطی شیک و بهداشتی استخر کودکان آب درمانی امکان استفاده از حمام سنتی و ماساژ ( با هزینه جداگانه ) سیستم تهویه مناسب مخاطب: آقایان و بانوان سونا بخار و خشک جکوزی و حوضچه آب سرد استخر بزرگسالان پخش بازی های فوتبال در پروژکتور مجموعه

شنا یکی از بهترین ورزش‌های آبی محسوب می‌شود که به خوبی تمام عضلات بدن را درگیر می‌کند. اصلی‌ترین ویژگی‌های ورزش شنا این هست که درون آب از سنگینی بدن کم کرده و فشار روی اسکلت بدنی و مفاصل به شدت کاهش پیدا می‌کند. این ویژگی کمک می‌کند بتوانید در آب به تقویت عضلات خودت بپردازید تا بدن سالم و سرحال‌تری داشته باشید. انجام ورزش های آب درمانی در استخر مورد تایید جامعه پزشکان است و برای پیشگیری از دردهای مزمن از قبیل کمردرد، زانو درد و دردهای اسکلتی بسیار توصیه می‌شود. استخر رفتن و شنا کردن در آب خنک و زلال یکی از بهترین تفریح‌هایی هست که می‌تواند خستگی را برطرف کند.

استخر موج طلایی با سانس آزاد و با امکاناتی از قبیل: سونا خشک، سونا بخار، جکوزی، حوضچه آب سرد و… پذیرای شما عزیزان می باشد. بعضی از امکانات : ویدیو پروژکتور ماساژ حمام سنتی بوفه جای پارک مناسب هم موتور هم ماشین پروتکل های بهداشتی تب سنجی کاور کفش پد الکلی ضد عفونی ۲۴ ساعته محیط و آب و ..