خرید قسطی يخچال امرسان 5 فوت مدل IR5T128

خرید قسطی يخچال امرسان 5 فوت مدل IR5T128

یخچال فریزر  ۵ فوت «امرسان» (Emersun) مدل «IR5T128»

خرید قسطی و نقدی

پایه های قابل تنظیم و چرخ دار

طبقات فلزی با رویه تفلون

جالبنیاتی و جابطری

کشوی نگهداری میوه و سبزیجات تازه

گنجایش کل ۱۰۹ لیتر

ظرفیت ۵ فوت

ارتفاع ۸۵۰ میلی‌متر

عمق ۴۹۵ میلی‌متر

پهنا ۴۶۵ میلی‌متر

تعداد طبقات ۳ عدد

تعداد طبقات درب ۳ عدد

تعداد کشو۱

لامپ یخچال بله

فریزر بدون برفک: خیر

کنترل مکانیکی

محفظه نگهداری مواد غذایی منجمد

یخچال فریزر  ۵ فوت «امرسان» (Emersun) مدل «IR5T128» محصولی ساده، کم‌مصرف با کیفیت ساخت بسیار بالا و البته قیمت مقرون‌به‌صرفه است و به دلیل فضای زیاد داخلی یخچال ، یکی از پرطرفدارترین محصولات شرکت امرسان محسوب می‌شود.بطور کلی این نوع یخچال مناسب برای استفاده در هتل ها، ادارات، مغازه ها و .. است.

این یخچال با گنجایش کلی ۵ فوت (۱۰۹ لیتر) و نمودار مصرف انرژی A ساخته‌شده است. سیستم روشنایی یخچال، از لامپی «ال‌ای‌دی» پرنور، با عمر زیاد بهره می‌برد که جذابیت خاصی به فضای داخلی یخچال بخشیده است. محفظه جایخی در قسمت بالایی تعبیه شده و کمک می کند تا مواد غذایی مختلف همچون گوشت، سبزیجات و … را برای مدت طولانی به صورت منجمد نگهداری نمایید و با قرار دادن قالب های یخی همیشه یخ برای نوشیدنی در دسترس داشته باشید.

محفظه‌ی یخچال سه طبقه با طبقاتی از جنس فلز با روکش تفلونی دارد که می‌توان مواد غذایی را به صورت مجزا و تفکیک شده در هرکدام از این طبقات قرار داد. در پایین‌ترین طبقه یخچال، محفظه‌ای کشویی وجود دارد که می‌تواند میوه و سبزی‌ها را تازه نگه دارد.

به طور کلی از دیگر مشخصات فنی این محصول می‌توان به ۳ طبقه در داخل و ۴ قسمت در درب یخچال، لامپ روشنایی، مصرف انرژی بهینه، پایه‌ی قابل تنظیم، سبد میوه و طبقه جداشونده، صدای کم و نگهداری مواد غذایی به‌صورت تازه و با دوام اشاره کرد.با توجه به اهمیت شرکت امرسان به حفاظت از محیط‌زیست، گاز تبریدی و مواد مورد استفاده برای عایق‌بندی، کاملا دوستدار محیط‌زیست است.