خرید و قیمت بازی فکری فکر برتر

خرید و قیمت بازی فکری فکر برتر

سبک: تخته ای ، فکری

رده سنی: کودک ، نوجوان ، بزرگسال

تعداد بازیکن: 2 نفر

محتویات بسته:یک عدد صفحه بزرگ فکر برتر -یک عدد دیواره ی مخفی کننده -192 مهره در هشت رنگ -30 مهره کوچک سفید – 30 مهره کوچک سیاه

فواید بازی فکری

اگر بازی کردن واقعا یک فعالیت بی هدف و بدون نتیجه باشد، پس چرا از زمانی که بشر خود را شناخته به دنبال این موضوع بوده است. بازی ها با داشتن تنوع زیاد، فواید جسمی، روحی، عاطفی و اجتماعی مختلفی را برای انسان به همراه دارند. انجام بازی فکری برای رشد بدن و مغز انسان لازم است و به همین دلیل نمی توان از داشتن آنها در زندگی روزانه چشم پوشی کرد.

شیوه بازی:

حریف پنج مهره را پشت دیواره مخصوصی پنهان کرده است و شما باید در کمتر از دوازده دوره حدس زدن و چیدمان 5 مهره حریف را به دست آورید.نفر اول 5 مهره را به انتخاب خود در فضای مخصوصی چیده و دیواره را جلوی آنها قرار میدهد تا مخفی بماند ترکیب رنگها می تواند به دلخواه انتخاب شود نفر دوم باید ترکیب رنگی حریف را حدس زده و 5 مهره را در قسمت مخصوص دوره اول قرار دهد بازیکن اول بر اساس چیدمان نفر دوم به او امتیاز می دهد رنگ سیاه نشان دهنده رنگ و موقعیت در صفحه مهره و رنگ سفید نشان دهنده این است که رنگ مورد نظر در جایگاه است ولی باید جای آن تغییر کند. این یک بازی کاملا استراتژیک و باعث افزایش قدرت تحلیل و واکاوی و حدس و گمان در بازیکن خواهد شد.

Author: tinkashop