خرید و قیمت ژل رویال

خرید و قیمت ژل رویال

10گرم ژل رویال مخلوط در 100گرم عسل ممتاز

وزن خالص: 110 گرم

وزن با بسته بندی: 130 گرم

مناسب برای: برای افزایش نیروی جنسی و موثر در بیماری‌های پوکی استخوان، دیابت، کلسترول بالا و ناباروری.

سایر توضیحات: ژل رویال یا شاه‌انگبین غذای ملکه زنبورعسل است.

زمان ماندگاری: در یخچال و زیر 10 درجه سانتی‌گراد 6 ماه و در فریز یخچال تا 2 سال

شیوه نگهداری: در جای خنک و دور از آفتاب، ترجیحا یخچال

درباره محصول

ژل رویال یا شاه‌انگبین ترشح پروتئینی است که از غدد هیپوفارنکس و فک پایینی زنبور عسل کارگر خارج می‌شود. همه لاروهای کوچک در 3 روز اول بعد از تولد با ژل رویال تغذیه می‌شوند. اگر لارویی تا 7 روز با آن تغذیه شود به ملکه تبدیل می‌شود. تنها غذای ملکه در طول عمرش ژل رویال است.

ژل رویال دارای مواد مغذی و معدنی مختلفی نظیر کلسیم، مس، آهن، فسفر، سیلیکون، سولفور، پتاسیم و… است.
مشخصات ظاهری
این محصول که به نام‌های ژل سلطنتی و غذای ملکه و شیر زنبور عسل نیز معروف است، به‌رنگ شیری یا زرد است و در دمای اتاق حالت ژله‌ای دارد. چسبنده است و طعم ترش و تند خاصی دارد.
کاربردهای درمانی ژل رویال
کاهش یائسگی، زودانزالی، ناباروری، کلسترول بالا، زخم‌های پای دیابتی، زخم معده، پانکراتیت یا التهاب لوزالمعده، بیماری‌های کبد و کلیه، برخی از انواع سرطان، آسم، اختلالات پوستی و… .
ژل رویال مثل عسل شیرین نیست. ژل رویال مزه گس و تند و ترشی دارد.
نحوه نگهداری
ژل رویال را باید در دمای زیر 10 درجه سانتی‌گراد نگه داشت. البته این‌گونه نیست که با بالارفتن دما از 10 درجه آنا خراب شود. برای ماندگاری تا 6 ماه باید در یخچال و تا 1/5 سال باید در فریزر یخچال نگهداری شود یا با عسل مخلوط شود. برای حمل‌ونقل نیز باید با با یخ پوشانده شود.
روش مصرف:
بهترین روش مصرف ژل رویال چه بصورت خالص و چه بصورت مخلوط با عسل این است که ناشتا و حداقل 15 دقیقه قبل از غذا بصورت زیرزبانی مصرف شود. چون در این حالت مواد موثر مستقیم جذب خون می‌شوند، حتی برخی محققین توصیه می‌کنند که تا 5 یا 10 دقیقه زیر زبان نگه دارند و بعد قورت دهند.

Author: tinkashop