خرید و قیمت کتاب والدین سمی

خرید و قیمت کتاب والدین سمی

نوشته پشت جلد کتاب:

بدون شک هیچ فردی رابطه‌ای کامل و بدون نقص با والدینش ندارد. شاید بیشتر اوقات با مادر و پدرتان ارتباط خوبی را تجربه کرده باشید؛ اما متأسفانه، فرزندان والدین سمی شانس داشتن چنین رابطه‌ای را ندارند. این افراد علی‌رغم تمامی تلاش‌ها و تحمل سختی‌ها باز هم نمی‌توانند رابطه‌ای سالم و بر مبنای احترام متقابل داشته باشند زیرا از نظر احساسی مشکل دارند. والدین سمی درد، رنج و مشکلات روحی زیادی برای کودکان خود ایجاد می‌کنند.

اما با شیوه‌های نوین درمانی می‌توان بر اثرات منفی والدین سمی غلبه کرد. اولین گام در این راه شناسایی علائم، مشکلات احساسی و دلایل ناکارآمدی والدین سمی است. اگر والدین سمی دارید، شما هیچ گناهی ندارید. هرقدر که بخواهند سرزنشتان کنند، باز هم هیچ تقصیری در این رفتار آن‌ها ندارید؛ اما درک این نکته که والدینتان مشکلات مهمی دارند و تغییردادنشان غیرممکن است، راه را برای پذیرش باز می‌کند و وقتی آن‌ها را به همان‌گونه که هستند می‌پذیرید و خودتان را از قید تغییردادنشان رها می‌سازید، شاید فقط ناراحت باشید که رابطه خوبی با پدر و مادرتان ندارید.

فراموش نکنید: والدین سمی تغییر نخواهند کرد، فقط کافیست درد جدایی را به جان بخرید و مدتی از آن‌ها فاصله بگیرید. برای رهایی از این درد و داشتن یک زندگی شاد، سوزان فوروارد در این کتاب به ارائه‌ی راهکارهای مفید و ثابت شده می‌پردازد. امید است که با مطالعة این کتاب بتوانید راهی برای ایجاد رابطه‌ای سازنده و زندگی شاد پیدا کنید.

Author: tinkashop