زانوبند قابل تنظیم با کشکک بسته نئوپرنی آدور

زانوبند قابل تنظیم با کشکک بسته نئوپرنی آدور

زانوبند قابل تنظیم با کشکک بسته نئوپرنی آدور کد 310141

زانوبند قابل تنظیم کشکک بسته آدور با گرم نگه داشتن ناحیه زانو باعث بهبود درد مفاصل شده و گردش خون را در این ناحیه افزایش می دهد.

این محصول قابلیت تنظیم شلی و یا سفتی را دارد و با داشتن چنین قابلیتی باعث بهبود افراد مبتلا به شلی مفصل هستد می شود.

زانو بند قابل تنظیم آدور جنسی سبک و قابل شست و شو دارد که استفاده آن را راحت می کند.

اصولا، زانو ساختار و آناتومی‌ پیچیده‌ای دارد. ممکن است وجود مشکل کوچکی در رباط‌های زانو یا استفاده بیش از حد از زانو، منجر به زانو درد شود. درد جلوی زانو همچنین می‌تواند بر اثر کشیدگی تاندون‌ها و یا التهاب یا نرم شدن غضروف میانی زانو ایجاد شود. این درد زمانی ایجاد می‌شود که کشکک زانو به درستی روی مفصل زانو حرکت نمی‌کند و با قسمت پایینی استخوان ران، سایش پیدا می‌کند.

در حقیقت این درد ممکن است در افراد بزرگسالی ایجاد شود که در حین انجام فعالیت ورزشی، بیش از حد به زانوی خود فشار می‌آورند. بسیاری از ورزشکاران جوان تصور می‌کنند که انجام حجم بالایی از تمرین به طور روزانه، آن‌ها را به اهداف ورزشی آن‌ها و مزایایی که مد نظر دارند، می‌رساند. در حقیقت، وارد کردن فشار بیش از حد به زانو موجب درد جلوی زانو شده و در تمرینات آن‌ها اختلال ایجاد می‌کند.

بستن زانوهای در حین انجام کارهای سنگین و یا تمرینات سنگین ورزشی، تا حدود زیادی از آسیب ها وفشارهای زیاد وارده به زانو جلوگیری می کند.