سرویس اینترنت خانواده یکساله شاتل

سرویس اینترنت خانواده یکساله شاتل

سرویس اینترنت خانواده یکساله شاتل سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه به همراه یک ماه اشتراک نماوا

بسته خانواده شاتل، شامل یک کارت برای خرید اشتراک یک‌ساله سرویس اینترنت پرسرعت شاتل و یک کارت برای دریافت هدیه ۱ ماه اشتراک رایگان نماوا و یک دفترچه راهنما است. اشتراک یک‌ساله این بسته شامل یک سرویس اینترنت پرسرعت ثابت است که بسته به کشش خط تلفن شما می‌تواند تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه سرعت داشته باشد.

این سرویس، ۱۲۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل دارد. با توجه به افزایش نیاز اعضای خانواده به اینترنت پرسرعت این بسته می‌تواند مورد استقبال همه‌ خانواده‌ها قرار گیرد و اعضای خانواده در موارد گوناگون، به سادگی از آن استفاده کنند. نصب و راه‌اندازی این سرویس کاملا رایگان است و شما برای فعال‌سازی آن نیازی به پرداخت هزینه‌ مازاد نخواهید داشت.

توجه داشته باشید که این بسته تنها ویژه کاربران جدیدی است که برای نخستین بار مشترک خدمات اینترنت ثابت شاتل می‌شوند.

این سرویس ۱۲۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل، معادل ۲۴۰ گیگابایت ترافیک داخلی دارد بنابراین می‌توانید با یک برنامه‌ریزی مناسب در تمام مدت اشتراک حجم کافی برای مصارف روزمره‌تان در نظر بگیرید. با خرید این بسته یک هدیه جذاب هم به دست خواهید آورد.

کارت خرید اشتراک یک‌ساله اینترنت پرسرعت شاتل شامل یک کد تخفیف برای خرید اشتراک ۱۲ ماهه اینترنت ثابت شاتل است که با خراشیدن محل مشخص شده می‌توانید آن را مشاهده کنید. نحوه استفاده از کد و دریافت تخفیف در راهنمای موجود در جعبه درج شده است.

کارت هدیه نماوا شامل یک کد هدیه برای دریافت رایگان ۱ ماه اشتراک نماوا است که با خراشیدن محل مشخص شده می‌توانید آن را مشاهده کنید. نحوه استفاده از کد و دریافت هدیه در راهنمای موجود در جعبه درج شده است.

Author: tinkashop