شامپو تقویتی هانادی حاوی روغن آرگان

شامپو تقویتی هانادی حاوی روغن آرگان

مناسب برای انواع مو

تقویت کننده و ضد موخوره

تغذیه کننده و ترمیم کوتیکول مو

پاک کنندگی ملایم

ضد ریزش مو

حاوی روغن آرگان، پروتئین گندم و ویتامین B

مناسب برای استفاده روزانه

روغن آرگان به عنوان یک روغن درمان برای موها استفاده می شود. این روغن برای تقویت ریشه مو و رشد سریع مو بسیار موثر است و بیشتر به عنوان یک نرم کننده مورد استفاده قرار می گیرد. ویتامین E برای موها بسیار مفید است، در روغن آرگان مقدار زیادی ویتامین E وجود دارد. ویتامین E باعث افزایش رشد مو می شود و یک آنتی اکسیدان برای تقویت و رشد مجدد موها می باشد.

این روغن با تغذیه کردن ریشه مو باعث سفت شدن آن خواهد شد و از ریزش مو جلوگیری می کند و با تقویت پیاز مو باعث تقویت و رشد موهای ریز شده که این باعث پر پشت شدن موها می شود. همچنین این روغن به عنوان یک مرطوب کننده پوست سر، برای مبارزه با شوره و خشکی پوست سر عمل می کند.

شامپو تقویتی روزانه هانادی حاوی روغن آرگان، پروتئین هیدرولیز شده گندم و گروه ویتامین های B به بافت موهایتان آسیب نمی زند. روغن آرگان موجود در این شامپو با رطوبت رسانی عمیق به بافت موها و پوست سر موجب طراوت و نرمی موها شده و به همین خاطر این شامپو برای افرادی که دارای موهای خشک هستند بسیار مناسب است.

استفاده از شامپو هانادی باعث ترمیم کوتیکول مو شده و موهایتان را درخشان می کند. این شامپو با تغذیه و تقویت پیاز مو، استحکام تارهای موهایتان را بیشتر می کند و ریزش مو سر را کاهش می دهد.

Author: tinkashop