قرص ایمیون پرو گلد مولتی نرمال

قرص ایمیون پرو گلد مولتی نرمال

قرص ایمیون پرو گلد مولتی نرمال حاوی ویتامینC ، ال لیزین، سلنیوم، فولیک اسید، تیامین، ریبوفلاوین یا ب2، ویتامین دی و ویتامینA و زینک می باشد. ویتامین دی تقویت کننده سسیستم ایمنی می باشد و حتی جلوگیری کننده از بروز بیماری های خود ایمنی است. ال لیزین یه آمینو اسید ضروری برای حمایت از سیستم ایمنی بدن می باشد. خواص ویتامین c در تقویت سیستم ایمنی بدن بر کسی پوشیده نیست. فولیک اسید در ساخت DNA و RNA سلولی نقش دارد و ازین طریق در ساخت سلول های سیستم ایمنی موثر است.

سیستم ایمنی بدن ما تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. این عوامل شامل عوامل رژیم غذایی، سن، استرس، عوامل محیطی و… می شوند. رژیم غذایی از نظر رسیدن مواد تقویت کننده سیستم ایمنی بدن مهم است. موادی نظیر ویتامین سی، زینک، ویتامین دی و…در تقویت سیستم ایمنی موثر است. در نتیجه مهم است که بدانیم عمده تغذیه ما آیا از مواد غذایی مفیدی است که این املاح و ویتامین ها را به بدن ما برساند؟ موادی نظیر میوه  ها و سبزیجات،حبوبات و گوشت.

عامل بعدی که به تازگی اثبات شده است  استرس  می باشد. طبق تحقیقات انجام شده استرس از نظر روانی بر سیستم ایمنی فرد تاثیر دارد و آن را ضعیف می کند. هرچه سن بالاتر می رود توانایی سیستم ایمنی بدن در برابر عوامل بیگانه یا همان عفونت ها کاهش می یابد.