قرص کلاژن گلد آدریان

قرص کلاژن گلد آدریان

کلاژن  ۸۰ درصد از ساختار پوست را تشکیل می دهد که از کلاژن نوع ۱ و ۳ می باشد که در هر کدام از این قرص ها ۸۳۳ میلی گرم به صورت هیدرولیز شده وجود دارند و باعث تولید کلاژن جدید در بدن می شوند. پوست بدن در اثر عوامل زیادی در طول زمان با کاهش تولید کلاژن مواجه می شود و چین و چروک را به همراه دارد.با خوردن این قرص بر لایه های عمقی پوست اثر می گذارید و باعث افزایش استحکام و خاصیت ارتجاعی پوست خود می شوید، همچنین مهم ترین خاصیت این قرص کاهش چین و چروک و جوانسازی پوست است. قرص کلاژن گلد افزایش آبرسانی به پوست را نیز به ارمغان می آورد.

علل ایجاد چروک در پوست چیست؟

علت به وجود آمدن چین و چروک در پوست از دست رفتن خاصیت ارتجاعی و استحکام پوست است که در اثر از بین رفتن کلاژن و الاستین پوست به وجود می آید و باعث شکنندگی و خشکی پوست می شود. چند مورد از عواملی که باعث پیری پوست می شود را در زیر آوردیم تا بتوانید با رعایت چند نکته از پیری زودهنگام پوست خود جلوگیری کنید :

نور خورشید، یکی از مهم ترین عوامل ایجاد چروک در پوست است بدلیل اشعه UVA و UVB موجود در آن که در لایه های عمقی پوست نفوذ می کند به همین دلیل همیشه از ضد آفتاب  استفاده کنید حتی در زمستان.

مصرف قند زیاد، باعث از بین رفتن کلاژن و در نتیجه پیری پوست می شود در نتیجه برای جوان نگهداشتن پوست خود بهتر است مصرف مواد قندی خود را کاهش دهید.

وضعیت خواب شما، هم  در موقعیتی که می خوابید و به قسمتی از پوست فشار وارد می کنید و هم میزان خواب شبانه شما بر پوستتان تاثیر گذار است که اگر کافی نباشد طراوت و شادابی پوستتان از بین می رود.

خشک ماندن پوست ، یکی از علل ایجاد چروک است در نتیجه هرگز مرطوب کننده را فراموش نکنید.