ماسک تنفسی سه لایه فول پرس مدیکور

ماسک تنفسی سه لایه فول پرس مدیکور

ماسک سه لایه ملت(melt) دار مدیکور از جمله محصولات مخصوص کرونا به حساب می‌آید. با افزایش روزمره‌ی ویروس کرونا استفاده از ماسک تنفسی سه لایه برای هر فرد امری ضروری می‌باشد. وجود لایه‌ی ملت بلون در وسط ماسک باعث افزایش مقاومت ماسک در برابر ویروس ها به خصوص ویروس کرونا می‌شود. همچنین ماسک ملت‌دار در مقابل ذرات معلق گرد و غبار و آلاینده‌های شیمیایی تا حدی مقاوم است.

ماسک سه لایه استاندارد پیش از شیوع کرونا نیز مورد استفاده کادر درمان قرار می‌گرفته است. به همین دلیل به ماسک سه لایه پزشکی و ماسک سه لایه جراحی نیز معروف است. ماسک سه لایه ملت دار با ایجاد فیلتراسیون، از عبور ذرات بسیار ریز جلوگیری می‌کند. ذراتی مانند آلودگی، میکروب و ویروس.

خرید ماسک سه لایه جزو روتین زندگی مردم شده است. اما هر ماسکی نمی‌تواند به خوبی نقش خود را ایفا کند. ماسک سه لایه پزشکی باید لایه‌های فیلتراسیون قوی و مرغوبی داشته باشد.

همچنین لطافت، اندازه مناسب با صورت و کش نرم جزو ویژگی‌های است که نمی‌توان نادیده گرفت. به خصوص در مورد افرادی که ساعات طولانی مجبور به ماسک زدن هستند.

در صورت استفاده از ماسک سه لایه استاندارد و مرغوب، ویروس کرونا از مجاری تنفسی فرد بیمار عبور نمی‌کند. به همین علت است که درصد بیمار شدن اطرافیان وی در اثر استفاده از ماسک سه لایه بسیار پایین می‌آید.

اما توجه کنید که در دوران همه گیری کرونا، فرد سالم نیز ملزم به استفاده از ماسک سه لایه پرستاری یا پزشکی است.

لایه ملت بلون به کار رفته در ماسک مدیکور 22-25 گرم است. لایه ملت بلون (Melt blown) میانی ماسک یکی از قسمت‌های مهم در ماسک مدیکور است. این لایه از فیلامنت‌های منقطع تولید می‌شود.