مغز بادام مامایی شکسته پاک شده ممتاز

مغز بادام مامایی شکسته پاک شده ممتاز

تازه، برداشت امسال، طعم عالی، مغز درشت و بدون تلخ، با بسته بندی مناسب، در پاکت زیپ دار برای نگهداری آسان

وزن خالص: 500 گرم

بیشترین میزان تولید بادام مامایی ایران در استان چهار محال و بختیاری می باشد. بیشترین صادرات بادام مامایی ایران از طریق دریا به کشور هند صورت می گیرد.

شهرهای اصفهان و نجف آباد از جمله مراکز خرید بادام مامایی در ایران هستند. شهر نجف آباد یکی از مراکز تولید بادام و به خصوص از معدود مراکز تولید بادام مامایی در کشور است. این شهرها به دلیل نزدیکی به قطب تولید بادام مامایی کشور، یعنی استان چهار محال و بختیاری و همچنین وجود کارگاه های شکست بادام و سورت بندی آن به بازارهای بزرگ بادام مامایی کشور تبدبل شده اند و تولید کنندگان استان چهارمحال و بختیاری بادام های باکیفیت خود را برای فروش به اصفهان و نجف آباد می آورند.

از خواص مصرف بادام مامایی می توان به درمان بیماری پوکی استخوان اشاره کرد. افراد مبتلا به پوکی استخوان می توانند از شیر بادام به دلیل کلسیم بالا استفاده کنند.

بادام انرژی زیادی دارد و از نظر میزان پروتئین بسیار غنی می باشد.از همین جهت این محصول یکی از منابع اصلی تامین انرژی و پروتئین مورد نیاز بدن می باشد و جهت تغذیه کودکان و نوجوانان بسیار مناسب است.

این آجیل خوشمزه به جهت آن که از نظر فسفر بسیار غنی می باشد نیز برای تقویت استخوان ها در کودکان مفید می باشد و از پوکی استخوان جلوگیری می کند.

مغز بادام همچنین حاوی چربی های سالم، فیبر، روی، سلنیوم، ویتامین E، کلسیم، منیزیم، منگنز و مس می باشد که از عناصر ضروری برای سلامت بدن انسان به شمار می رود. در واقع می توان گفت مغز بادام یک بمب انرژی برای بدن انسان است که بسیاری از نیازهای ضروری بدن انسان را تامین می نماید.

بادام شاخص گلیسمی پایینی دارد که که به آرامی گلوکز را در جریان خون آزاد کرده و با بهبود مقاومت به انسولین باعث کاهش قند خون در افراد مبتلا به دیابت نوع دو می شود.

خواص منحصر به فرد و ویژه: سم زدایی کبد و کمک به درمان کبد چرب تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از بیماری های قلبی-عروقی کمک به هضم غذا و درمان معده درد و یبوست (به لحاظ غنی بودن از فیبر) کاهش خطر ابتلا به سرطان (به لحاظ غنی بودن از آنتی اکسیدان ها و فلاونوئید ها) رفع خستگی و افزایش انرژی در بدنسازان

Author: tinkashop