ننو نیچرهایک مدل NH17D012

ننو نیچرهایک مدل NH17D012

Naturehike Outdoor Ultralight Camping Hammock

مناسب برای 2 نفر

مقاوم و بادوام

دارای قابلیت تنفسی

مجهز به یک جیب بر روی ننو

ظرفیت تحمل وزن تا 180 کیلوگرم

برای یک کمپینگ مفرح و هیجان‌انگیز داشتن تجهیزات طبیعت‌گردی کارآمد و تخصصی، می‌تواند تجربه‌ی جالب‌تری برای شما بسازد. بعضی از این تجهیزات طبیعت‌گردی واجب و ضروری هستند و باید برای سفرها و طبیعت‌گردی‌ها آن را همراه خود داشته باشیم.

ننو نیچرهایک مدل NH17D012 یک تخت آویز با کیفیت و مقاوم است. این ننو مانند یک گهواره بزرگ جهت استراحت و تفریح در برنامه‌های و کمپ و طبیعت‌گردی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. پارچه به کار رفته در بدنه ننو از جنس 340T tear-resistance pongee می‌باشد. این پارچه به کار رفته از استحکام و دوام بالایی برخوردار است. این جنس پارچه بسیار نرم و راحت می‌باشد و قابلیت تنفس دارد.

حداکثر وزن قابل تحمل ننو نیچرهایک 180 کیلوگرم می‌باشد و با دو عدد کارابین و طناب مخصوص اتصال ارائه می‌گردد.  به کمک این طناب و کارابین به راحتی می‌توان تخت آویز را به انواع تنه درخت متصل نمود. یکی از موارد استفاده از ننو در امان ماندن از آسیب و نیش حشرات و حیوانات روی زمین می‌باشد. طول طناب های مقاوم این تخت آویز 170 سانتی متر می باشد. برای نصب ننو کارابین‌های آلومینیومی مشکی رنگ در نظر گرفته شده که وزن کمی دارند و بسیار محکم و بادوام هستند. بر روی ننو یک جیب وجود دارد که در هنگام استفاده می‌توانید وسایل کوچک و ارزشمند خود را درون آن بگذارید. همچنین در نهایت می‌توانید ننو را در همان جیب جمع کنید.

یکی از موارد مهم که در مورد این ننو نیچرهایک مدل NH17D012 قابل بیان است کیفیت ساخت برتر آن است. این محصول وزن و حجم کمی در حالت جمع شده دارد. این ننو را  می‌توان در برنامه‌های هایکینگ، ترکینگ، دوچرخه‌سواری، کمپینگ و بک‌پکینگ استفاده نمود.