ویلا استخردار روباز دلفین در رامسر

ویلا استخردار روباز دلفین در رامسر


ویلایی دربست – بدون سرایدار/نگهبان

اجاره ویلا در رامسر

2 خوابه . 3 سرویس بهداشتی
2 تخت (2 تخت دو‌نفره)
5 نفر ظرفیت استاندارد + 2 نفر اضافه
حداقل مدت اقامت 1 شب

مناسب آفتاب گرفتن. استخر با دمای دلخواه شما. رامسر ویلا پاک. این ویلا علاوه بر رعایت کامل موارد بهداشتی که در حالت عادی انجام می‌شود، در این مدت تمام لوازم خانه از جمله لوازم آشپزخانه، سرویس خواب، سرویس بهداشتی، حمام و بقیه قسمت های خانه را به صورت کامل ضد‌عفونی خواهد کرد.

این ویلای دو خوابه در محیطی پوشیده از گل و درخت در فاصله نزدیکی به دریا و بازارچه سنتی و بازار ماهی فروشان با دسترسی کامل به مراکز خرید، سوپرمارکت و داروخانه در شهر رامسر واقع شده است. فاصله ویلا تا مرکز شهر ۳ دقیقه با ماشین فاصله دو دقیقه‌ای به مرکز شهر، جهت خرید مایحتاج روزانه و غیره. طی مسافت ۵ دقیقه‌ای با اتومبیل به ساحل دریا رسیده و همچنین با طی مسافت ۵ دقیقه‌ای از تله کابین رامسر لذت خواهید برد.

در حیاط یک استخر کودک، تاب بازی، و الاکلنگ و یه سری اسباب بازی برای سرگرمی کودکان دلبند شما و عزیزان ما فراهم شده همینطور فوتبال دستی، راکد تنیس و شطرنج و تخته نرد و البته یه فضای سنتی دبش و راحت، مخصوص حال باصفای شما و طبیعت دل انگیز شمال، برای شما بزرگواران. و صد البته برای جوج شمال، باربیکیو در گوشه حیاط قرار گرفته.

ضمن خوش آمدگویی، منتظر حضور گرم شما مهمانان گرام هستیم. قابل ذکر می‌باشد، در حیاط فضای کافی برای پارک ۴ اتومبیل وجود دارد.

لازم به ذکر است به تمیزی ویلا توجه ویژه می‌شود و روبالشی و ملحفه مانند هتلها به ازای هر پذیرش تعویض می‌شود، از این رو از مهمانان نیز انتظار داریم که با ما همکاری داشته باشند.