کرم مرطوب کننده بی کمپلکس کامان،به روز شده در 1401/5/15

کرم مرطوب کننده بی کمپلکس کامان،به روز شده در 1401/5/15

comeon Moisturizing oilfree B complex Cream

 معرفی کرم مرطوب کننده بی کمپلکس اویل فری 400 میلی لیتر کامان:

کرم مرطوب کننده بی کمپلکس اویل فری کامان دارای فرمولاسیونی مؤثر و حاوی ویتامین بی کمپلکس می باشد که بدون ایجاد حس چربی یا چسبندگی، پوست را به خوبی آبرسانی کرده و رطوبت آن را تا 24 ساعت حفظ می کند. همچنین کرم مرطوب کننده بی کمپلکس اویل فری کامان توسط روغن آرگان پوست را مغذی می کند و با محفاظت از آن در برابر رادیکال های آزاد و آلودگی، از پیری پوست جلوگیری کرده و سلامت و زیبایی پوست را حفظ می کند.

ویژگی‌های اصلی:

 مرطوب کننده و نرم کننده

حفظ رطوبت پوست تا 24 ساعت

مناسب پوست حساس

 مغذی کننده پوست

 جلوگیری از پیری پوست

 حاوی ویتامین B complex و روغن آرگان

 جذب سریع

عدم ایجاد حس چربی

برای چه افرادی مناسب است:

کرم مرطوب کننده  oil free B complex  کامان برای پوست حساس، چرب و مختلط مناسب است.

چه تأثیری دارد:

کرم مرطوب کننده بی کمپلکس اویل فری کامان پوست شما را به طور کامل آبرسانی کرده و با جلوگیری از پیری پوست، آن را زیبا و جوان می سازد.

سایر مشخصات 

آبرسان ب‌کمپلکس از برند کامان، یک محصول کاملا مغذی برای تمام انواع پوست می‌باشد. اما هرکدام از ساپلیمنت‌های موجود در این محصول، چه خواصی دارند؟

ویتامین B1 (تیامین): برای پوست‌های قرمز، تحریک‌ شده، مستعد آکنه یا خشکی مفید است. همچنین باعث بهبود ظاهر خطوط و چین و چروک می‌شود.

ویتامین B2 (ریبوفلاوین): می‌تواند به بهبود رنگ پوست کمک کند، پوست را درخشان‌تر کرده و چربی طبیعی آن را متعادل کند، و عملکردی عالی برای پوست چرب و مستعد آکنه ایجاد می‌کند.

ویتامین B3 (نیاسین آمید): از  سد دفاعی طبیعی پوست شما پشتیبانی می‌کند. این ماده به محافظت در برابر عوامل استرس‌زای محیط کمک می‌کند و باعث بهبود ظاهر پوست‌های خشک و حساس می‌شود.

ویتامین B5 (اسید پانتوتنیک): با پوست خشک مبارزه می‌کند و خاصیت ارتجاعی پوست را بازمی‌گرداند. همچنین پوست را متعادل کرده و ظاهر قرمز و ملتهب پوست را تسکین می‌بخشد.