کش ورزشی پاور باند

کش ورزشی پاور باند

کش ورزشی پاور باند عرض ۱۳ میلی‌متر بسته تک عددی

حداکثر مقاومت ۷ کیلوگرم

عرض ۳۲ میلی متر

ضخامت ۴٫۵ میلی متر

طول ۲۰۸ سانتی متر

کاملا مقاوم و کاربردی

توضیحات:

کش‌های ورزشی مقاومتی یا به عبارت دیگر کش ورزشی  پاور باند در بین ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی مانند بدنسازی، فیتنس و کراس فیت بسیار محبوب شده اند. این کش های ورزشی قابلیت اجرای حرکات مختلف بدنسازی را به شما می‌دهند تا در صورت عدم حضور در باشگاه بتوانید با تمرین در منزل و یا فضای باز تعداد بیشماری از حرکات اصلی و جانبی بدنسازی را انجام دهید.

کش های پاورباند به علت طول بلند و قابلیت کشسانی بالا به شما امکان می‌دهد تا در باشگاه بدنسازی همراه سایر دستگاه‌های ورزشی و دمبل و هالتر، فشار بیشتری را به عضلات خود وارد کنید. این کش وابسته به نوع حرکت از ۲ کیلوگرم تا ۷ کیلوگرم مقاومت فراهم میکند.

از مزایای دیگر این کش های بدنسازی می‌توان به محدود سازی دامنه حرکات ورزشی، کمک به انجام حرکات دشوار مانند بارفیکس و همچنین متمرکز کردن نیروی اعمالی بر ماهیچه ها اشاره کرد. جنس این کش های ورزشی پاور از پلاستیک بوده و در حالت عادی در حدود ۲ متر طول دارند و ضخامت آن‌ها به نحوی است که در پس از استفاده مداوم آسیب نمی‌بینند.

از این کش های مقاومت برای انجام تمرینات ایزوله سازی نیز استفاده میشود. این باندهای قدرت همچنین می توانند برای انجام تمرینات تحرک مانند کشیدن صورت و چرخش های خارجی شانه استفاده شوند که این باعث می شود آنها یک ابزار کامل گرم کردن شوند.

Author: tinkashop