کلت فلزی ساچمه ای ایرسافت گان مدل +C1911A

کلت فلزی ساچمه ای ایرسافت گان مدل +C1911A

کلت فلزی ساچمه ای ایرسافت گان مدل +C1911A به همراه صدا خفه کن

کلت فلزی ساچمه‌ای ایرسافت گان مدل +C1911A ، در دسته جدید‌ترین تفنگ‌های موجود در بازار با قدرت شگفت‌انگیز می‌باشد. این تفنگ با داشتن برد شلیک از راه دور تا مسافت 40 متر، نمایش قدرتی میان هوادارن تفریحات مهیج به راه انداخته. از دیگر ویژگی‌های قابل ذکر این محصول، خوش‌دست بودن آن در کنار توانایی سوراخ کردن اجسام می‌باشد. 

+C1911A در سال 2021 توسط شرکت Airsoft Gun ساخته و روانه بازار گردیده، به همین علت از اغلب آپشن‌های یک تفنگ خوش‌دست و قدرتمند برخوردار است. این اسلحه در شلیک بسیار پرقدرت ظاهر گردیده و به خوبی می‌داند چطور شما را به تجربه بازی حرفه‌ای و هیجان‌انگیز برساند.

 چنانچه ظاهر محصول برایتان حائز اهمیت است، پس مطمنا نمی‌توانید چشمتان را روی طراحی شیک و خاص این تفنگ ببندید. استایل طراحی +C1911A  با ایجاد شیارهایی بر روی دسته چشم نوازتر گردیده است. فلزی بودن بدنه، خشاب و صداخفه کن این تفنگ می‌تواند توجیهی برای وزن نسبتا سنگین 680 گرمی آن باشد. لازم به ذکر است این محصول هیچ تفاوتی با C1911A نداشته و تنها تفاوت میان آنها مجهز بودن به صدا خفه کن می‌باشد. شما جهت شلیک با این کلت نیازمند ساچمه پلاستیک ۶ میلی‌متری می‌باشید.

ابعاد این اسلحه شامل طول 21 سانتی‌متر، عرض 15 سانتی‌متر و ارتفاع 4 سانتی‌متر است. این اسلحه از نوع بادی بوده و شما در هر بار استفاده باید گلنگدن آن را کشیده و سپس شلیک نمائید. البته تمامی تفنگ‌های موجود در بازار نیازمند کشیدن گلنگدن هستند و این امر تنها مختص به این مدل نمی‌باشد. این تفنگ مجهز به قفل گلنگدن و چخماق متحرک است.

 قوی و قدرتمند با توانایی سوراخ کردن اجسام

– قادر به پرتاب گلوله تا برد 40 متر 

– مجهز به بدنه، خشاب و صداخفه کن تماما فلزی و مقاوم

– دارنده قفل گلنگدن و چخماق متحرک

– خوش دست و خوش استایل

– دارای 10 عدد ساچمه , یک عدد خشاب فلزی , یک عدد صدا خفه کن فلزی به عنوان اقلام همراه 

– نیازمند به ساچمه پلاستیکی 6 میلی‌متری

Author: tinkashop